7 Mayıs 2022 Cumartesi

Ümit Özdağ, Medya Ajansı'yla Anlaştı İddiası

Gazeteci Nevşin Mengü, paylaştığı bir video ile Ümit Özdağ'ın bir medya ajansı ile anlaştığını iddia etti. Troll ordusu ile sosyal medyada gündemde kaldıklarını söyleyerek Zafer Partisi üstüne bir leke attı. Leke olduğunu şuradan çıkarıyorum.

Çünkü Nevşin Mengü,

"gördüğümüz kadarıyla"

"herhalde"

"arkadaşlardan duyuyorum"

sözleriyle videoda bu iddialarını dile getiriyor... 

Elinde bir belge, kanıt yok...

Partinin böyle bir lüksü mü var?

Ümit Özdağ, 6 Mayıs tarihinde katıldığı Halk Tv yayınında gazetecilerin kimlerden fon alıyorsunuz sorusuna yanıt verirken partisinin ekonomik durumunu net bir şekilde açıkladı. Özdağ, partinin ayda 150 bin lirayı zor bulduğunu; bankadan 160 bin lira kredi çektiğini, maaşından bu krediyi ödediğini; bindiği 2017 model aracın banka kredisiyle alındığını, kredisinin henüz bitmediğini; parti binasının kirasını zor bela ödediklerini; parti binasında makam odası ayrılan partililerin odalarının mobilyalarını kendilerinin aldıklarını dile getirdi. Özdağ, tüm bunları dile getirirken Alman desteği aldığını inkar etmeyen bir youtube kanalında da bunları söyledim diyerek, Alman Deutsche Welle kanalında yayın yapan Nevşin Mengü'ye laf çarpıttı. Bunun üzerine de zaten araları nane molla olan Nevşin Mengü bu videoyu paylaştı... Nevşin Mengü ne kadar samimi varın siz karar verin...

Mengü'ye, Zafer Partisi'nden yanıt gecikmedi

Zafer Partisi Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gürol Ayan, Twitter'dan Nevşin Mengü'nün paylaştığı videoya karşılık, "Nevşin Hanım, ben Zafer Partisinin Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan yardımcısıyım. Olmayan ajansımız ve bu troll hesapları bizimle paylaşırsanız kendilerine bir teşekkür edeyim" diyerek yanıt verdi.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sayfa Başına Dön